• خانه
 • مقاله
 • ثبت شرکت بدون نیاز به مراجعه به اداره ثبت شرکت ها

ثبت شرکت بدون نیاز به مراجعه به اداره ثبت شرکت ها

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.92 (تعداد رای 6)

همه ما این روزها درگیر یک بحران جهانی به نام کرونا هستیم. بحرانی که همه را خانه نشین کرده و لزوم رعایت فاصله های اجتماعی را بیش از همیشه به ما گوشزد می کند. اما آنچه که مسلم است این است که نمی توان دست روی دست گذاشت و کسب و کارها را منتظر اتمام این بحران گذاشت. اتفاقا شاید همین بحران برای بسیاری فرصت های جدیدی را رونمایی کرده است تا با شروع برخی از کسب و کارها مانند فروشگاه های اینترنتی و یا ارائه خدمات الکترونیکی از این فرصت استفاده کنند.

قطعا شروع کسب و کار اگر نیاز به داشتن وجهه قانونی و حقوقی معتبر داشته باشد، نیاز به ثبت شرکت دارد. اما خود موضوع ثبت شرکت بدون تردید نگرانی های زیادی را برای ما به همراه خواهد داشت. اینکه باید از کجا شروع کنیم؟ چه اسمی انتخاب کنیم؟ اساس ثبت شرکت چیست؟چه مدارکی نیاز دارد و باید چند نفر شریک داشته باشیم و مهم تر از همه اینکه برای ثبت شرکت رفت و آمد به اداره ثبت شرکت ها را چه کنیم باعث نگرانی های زیادی برای ما می شود.

خوشبختانه اخیرا اداره ثبت شرکتها فرایند را به صورت الکترونیکی تعریف کرده است و علاقمندان به ثبت شرکت می توانند در صورتیکه دانش و تخصص حقوقی لازم را دارند با حضور به سایت اداره ثبت شرکت ها برای خود اقدام کنند. برای این کار نیاز است که ابتدا قالب شرکت خود را از انواع قالب شرکت یعنی سهامی عام و یا خاص،  شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی و یا نسبی، از نوع شرکت مختلط سهامی و یا غیر سهامی،  یا تعاونی و یا حتی موسسه غیر تجاری انتفاعی یا غیر انتفاعی انتخاب کنید.

قطعا انتخاب قالب شرکت نیاز به این تخصص دارد که از مزایا و معایب هر یک از قالب های شرکت ها آگاه باشید. پس از آن باید یک عنوان مناسب برای شرکتتان انتخاب کنید. برای انتخاب عنوان و یا نام شرکت باید 5 اسم در نظر داشته باشید که متناسب با نوع فعالیت شرکت باشد و به ترتیب بارگذاری کنید. از این بین یک اسم انتخاب خواهد شد که این تصمیم نهایی به عهده کارشناسان اداره ثبت شرکت ها با توجه به شرایط قانونی است که در این اداره وجود دارد.

اما شرکت ها یا اساسنامه دارند و یا شرکت نامه، نیاز به توافقنامه شرکا است که ممکن است دو تا چند نفر باشند، باید افتتاح حساب کنید و یک اظهارنامه نیز باید تهیه شود. در کنار این مدارک به مدارک دیگری نیز نیاز دارید. مثلا ممکن است نوع شرکتی که انتخاب می کنید نیاز به مجوز از ارگان و یا سازمان های خاص داشته باشد. مدارک شخصی و هویتی هر یک از شرکا نیز باید بارگذاری شود و نهایتا باید با تایید اداره ثبت شرکت ها یک نفر به نمایندگی از شرکت برای ارسال مدارک اصلی و یا تحویل مدارک اصلی به اداره ثبت شرکت ها اقدام کند.

بنابراین ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها انجام می شود و در هر صورت باید برای ثبت شرکت اقدامات اولیه و متناسب با آن انجام شود. پر واضح است که این فرایند بخصوص برای افراد تازه کار و ما بلد کار چندان ساده ای نیست.

برای ثبت شرکت در کمترین زمان و بدون نیاز به حضور در اداره ثبت شرکت ها باید چه کنیم؟

راه حل بسیار ساده ای برای این موضوع وجود دارد. شما نیاز به ثبت شرکت دارید تا فعالیت خود را قانونی و با اعتبار زیاد انجام دهید. در ضمن احتمالا به دنبال استفاده از این فرصت برای ورود به بازار و گرفتن بازار هستید. بنابراین زمان نیز برای شما اولویت دارد.

ساده ترین راه برای این کار سپردن فرایند ثبت شرکت به دست متخصصین این حوزه است. شرکت ها و حتی افراد متخصص زیادی هستند که  برای ثبت شرکت و کمک به شما آماده هستند. اما همه این افراد و شرکت ها قاعدتا نمی توانند برای ثبت شرکت در زمان کم و به صورت تضمینی برای شما کمکی باشند. این مهم باید توسط شرکت هایی انجام شود که نه تنها تخصص بالایی دارند بلکه می توانند در کوتاه ترین زمان با توجه به روابط و دانش خود شرکت شما را با بالاترین استاندارد های حقوقی به ثبت برسانند.

هلدینگ ویونا یکی از برترین برند های ثبت شرکت در ایران است که به توجه به در اختیار داشتن کارشناسان خبره و توانمند در حوزه ثبت شرکت و ثبت برند و تکیه بر سال ها پشتوانه تجربی و روابط ارزشمند خود این تضمین را به شما خواهد داد که در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و بدون نیاز به حضور خودتان شرکت شما را ثبت کند.

به یاد داشته باشید که با مشاوره تخصصی مشاوران هلدینگ ویونا می توانید خدماتی مانند:

 • انتخاب بهترین قالب برای شرکت متناسب با موضوع فعالیت شرکت
 • انتخاب بهترین نام برای شرکت
 • تنظیم اساسنامه و شرکت نامه
 • تنظیم توافقنامه شرکا
 • تنظیم اظهارنامه
 • تکمیل مدارک به صورت کامل و بدون نقص
 • ثبت شرکت در تهران و بدون نیاز به حضور متقاضی
 • تحویل مدارک ثبت شرکت با اطمینان بالا
 • و غیره

را انجام دهید.

در ضمن هلدینگ ویونا به شما برای ثبت برند و یا علامت تجاری و یا حتی دریافت کارت بازرگانی و خدمات حقوقی دیگر مثل رتبه بندی شرکت هم می تواند به خوبی کمک کند. خوشبختانه کارشناسان هلدینگ ویونا بصورت تمام وقت آماده پاسخگویی به شما هستند و مشاوره با این کارشناسان کاملا رایگان است. پس اگر به دنبال ثبت شرکت بدون کمترین نگرانی و در کمترین زمان و بدون نیاز به رفت و آمدهای مکرر به اداره ثبت شرکت ها را با هلدینگ ویونا تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها  

+2 # ثبت شرکت بدون مراجعهوحید 1400-03-24 22:31
مراحل ثبت شرکت به صورت غیر حضوری چگونه است؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # جواب: ثبت شرکت بدون مراجعهکارشناس ثبتی 1400-03-24 22:53
برای این کار نیاز است که شما به سایت اداره ثبت شرکتها مراجعه کنید سپس باید نوع شرکت خود را از میان انواع شرکت یعنی سهامی عام و یا خاص، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی و یا نسبی، از نوع شرکت مختلط سهامی و یا غیر سهامی، یا تعاونی و یا حتی موسسه غیر تجاری انتفاعی یا غیر انتفاعی انتخاب کنید.
بنابراین شما باید اطلاعات کاملی از مزایا و معایب هر یک از انواع شرکت ها داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع شرکت را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید. پس از آن باید یک نام مناسب برای شرکت خود انتخاب کنید. برای انتخاب نام شرکت باید 5 اسم پیشنهادی داشته باشید که متناسب با موضوع فعالیت شرکت باشد و به ترتیب اولویت خود در سایت اداره ثبت شرکتها بارگذاری کنید. در نهایت از میان پنج نام یک اسم بر اساس تصمیم نهایی کارشناس اداره ثبت شرکتها و بر اساس قانون انتخاب خواهد شد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+4 # ثبت شرکت بدون مراجعهمریم 1400-03-23 15:37
چگونه می توانم در کمترین زمان ممکن و بدون مراجعه به اداره ثبت شرکتها شرکت خود را ثبت کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # جواب: ثبت شرکت بدون مراجعهکارشناس ثبتی 1400-03-23 15:52
برای این منظور بهتر است شما فرایند ثبت شرکت را به دست متخصصین این امر بسپارید. شرکت ها و افراد زیادی هستند که در این زمینه دارای تخصص و سالها تجربه هستند و برای ثبت شرکت و کمک به شما آماده هستند. هلدینگ ویونا یکی از معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ثبت شرکت در ایران است و با توجه به داشتن کارشناسان خبره و توانمند در حوزه ثبت شرکت و ثبت برند و سال ها تجربه و روابط ارزشمند خود ثبت شرکت در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و بدون نیاز به مراجعه حضوری شما را تضمین می کند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+4 # ثبت شرکت بدون مراجعهamir 1400-03-22 23:29
آیا می توانم بدون مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکتها، شرکت خود را ثبت کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+3 # جواب: ثبت شرکت بدون مراجعهکارشناس ثبتی 1400-03-22 23:57
بله، خوشبختانه جدیدا اداره ثبت شرکتها امکان ثبت شرکت را به صورت الکترونیکی و غیر حضوری فراهم کرده است و متقاضیان در صورتیکه دانش و تخصص حقوقی لازم را داشته باشند می توانند با مراجعه به سایت اداره ثبت شرکت ها برای ثبت شرکت خود اقدام کنند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن