ثبت شرکت در حومه تهران

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 2)

تهران پایتخت ایران و مرکز تجارت و سیاست و استقرار دفاتر بزرگترین شرکت های واقع در ایران است. تهران نه تنها پایتخت ایران است بلکه از نظر جغرافیایی در منطقه ای واقع شده مه بسیاری از راه های شمال به جنوب و غرب به شرق ایران به این استان ختم می شود و در واقع مرکز راه های مواصلاتی ایران است. بزرگترین فرودگاه بین المللی ایران نیز در تهران وقاع شده و نقش ایران و تهران در منطقه و جهان بر کسی پوشیده نیست.

شهر تا و شهرستان های حومه تهران از این موهبت به خوبی باید بهره ببرند. فرصت های همجواری ارزشمند با پایتخت ایران بهترین  فرصت ها برای داشتن کسب و کاری متناسب با ارزش های مورد نیاز  است. استفاده از فرصت ها و شرایط خاص تهران اول از همه برای شهر ها و شهرستان های اطراف  وحومه تهران تداعی و مشخص می شود.

اما امروزه صرف حضور در چنین منطقه ارزشمندی برای داشتن اینده مناسب و بهره مندی از بهترین فرصت های ممکن کافی نیست. باید بدانید که امروزه برای اینکه بتوانیم در عظیم ترین پروژه های خصوصی سازی و همچنین پروژه های سایر شرکت ها و ارگان ها نقشی داشته باشیم نیاز داریم تا با شخصیت حقوقی این کار را انجام دهیم.

ثبت شرکت و یا موسسه غیر تجاری باعث می  شود تا به شخصیت مورد نیاز دست پیدا کرده و بتوانیم خیل عظیم فرصت ها و شرایط موجود استفاده کنیم.

یک فرد ساکن در حومه تهران می تواند با داشتن تخصص و یا تحصیلاتی مرتبط با موضوعات مورد نیاز جامعه که بسیار هم فراوان هستند و مشارکت با دو تا چند نفر از افراد نزدیک خود شرکتی تجاری و یاب غیر تجاری به ثبت رسانده و با استفاده از طرفیت های موجود از فضای رقابتی بسیار مناسب پایتخت برای خود اعتبار و سرمایه و سود زیادی را به دست ببیاورد.

فراموش نکنید تهران به عنوان مرکز تبادلات اطلاعات و همچنین ورود سرمایه های اصلی کشور شناخته می شود. به راحتی به دلیل رفت امد زیاد همه بازرگانان و تجار داخلی و خارجی و همچنین مدیران و مسئولین شرکت ها و ارگان های مهم داخلی می توان با تنها یک سری تبلیغات ساده پروژه ها و فرصت های بسیار قابل ملاحظه ای را به دست اورد که تنها در تهران می توان به این فرصت ها دست یافت. اما تنها افرادی می توانند از این فرصت ها به سود خود بهره ببرند که توانسته باشند شخصیت حقوقی خود را با ثبت شرکت و یا موسسه ای غیر تجاری به دست اورده باشند.

اداره مرکزی  ثبت شرکت ها در تهران قرار دارد  و برای ثبت شرکت باید پس از مشخص کردن قالب و موضوع شرکت خود به سادگی با مشاوره کارشناسان و متخصصین حرفه ای موسسه حقوقی ویونا در کمتر از یک ماه شرکت خود را به ثبت برسانید و وارد دنیای پر اعتبار اشخاص حقوقی شوید.

تنها با ثبت شرکت است که شما می توانید در مناقصات و مزایده های شرکت ها و ارگان های دواتی و غیر دولتی شرکت کنید و پیشنهاد خود را ارائه نمایید. تنها شخصیت های حقوقی می توانند اقدام به دریافت نمایندگی و شعبات شرکت های داخلی و خارجی بکنند. شخصیت حقوقی تنها می تواند از فرصت های عظیم موجود در نمایشگاه های داخلی و خارجی بهره ببرد.

تنها با ثبت شرکت شما می توانید از تسهیلات و اعتبارات بانکی و پولی بهتر استفاده کنید و به سادگی با مشارکت و همکاری سایرین خدمات و محصولات خود را عرضه نمایید. حجم تولیدات و خدمات شرکت ها بیشتر و اعتبار انها در نظر مصرف کنندگان بالاتر است. شرکت ها نقطه اشتراک تبادلات اطلاعاتی و خدماتی با سایر شرکت ها هستند و در نهایت شرکت اعتباری دارد که همه فرصت ها را برای شما مهیا می کند.

شما با داشتن سرمایه لازم و شرکا قدرتمند و به کار گیری کارمندان و کارکنان حرفه ای می توانید بزرگترین پروژه های موجود را به سرانجام برسانید و زودتر از انچه که تصورش را بکنید به سود و اعتبار بالا دست یابید و اینده ای درخشان برای خود رقم بزنید.

در قانون تجارت ایران شرکت ها بر هفت قسم طبقه بندی شده اند :

  • شرکت سهامی ( سهامی عام و سهامی خاص)
  • شرکت با مسئولیت محدود
  • شرکت تضامنی
  • شرکت نسبی
  • شرکت مختلط سهامی
  • شرکت مختلط غیر سهامی
  • شرکت تعاونی تولید و مصرف

همه این هفت شرکت در انواع موضوعات می توانند به ثبت برسند و هیچ محدودیتی ندارند. هر کدام قوانین و مقررات خاص خود را دارند و باید مطابق با روش ها و آئین نامه های مرتبط با خود به ثبت برسند. نوع شراکت و سرمایه و خواسته شرکا و سهامداران در واقع تعیین کننده نوع قالب شرکت می باشد.

در این بین شرکت ها را یا سرمایه ای می نامند که اعتبار انها بر اساس سرمایه شرکا تعیین می شود مانند شرکت های سهامی عام و خاص و یا اشخاص می نامند که اعتبار خود را از اعتبار شرکا به دست می اورند مانند شرکت های تضامنی و نسبی.

اما موسسات غیر تجاری نیز هستند که اعتبار کافی حقوقی را دارند و برای فعالیت های غیر تجاری به ثبت می رسندو فعالیت هایی مانند فعالیت های مطالعاتی، علمی، عام المنفعه و خیریه ای و در حوزه های غیر صنعتی و تجاری هستند. از این رو به انها موسسه غیر تجاری گفته می شود.

اگر به دنبال ثبت شرکت در حومه تهران هستید بهتر است از وکلای خبره و کاردان موسسه حقوقی ویونا برای ثبت شرکت خود استفاده کنید. ما در این موسسه سال ها در کنار مشتریان خود بوده ایم و مفتخر خواهیم بود شما را هم یاری رسانیم.