ثبت شرکت در دماوند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 2)

شهر دماوند یکی از سرسبز ترین و زیباترین شهرهای استان تهران است که به دلیل قرار گرفتن در منطقه تلاقی سه شهرستان بزرگ ایران یعنی تهران، مازندران و سمنان از اهمیت استراتژیکی زیادی برخوردار است. خیل افراد تحصیل کرده و متخصص در این استان و نیاز به کار بصورت گروهی  و همچنین خواسته مردم این خطه برای داشتن اعتبار و شخصیت معتبر تجاری باعث شده تا گرایش به ثبت شرکت در این منطقه بسیار زیاد باشد.

همشهریان عزیز در شهر دماوند به خوبی می دانند که برای داشتن رقابت سالم و پایاپای با سایر شخصیت های تجاری نیازمند قدرت اعتباری و سرمایه ای بیشتر و انجام کار بصورت تخصصی تر و حرفه ای تر و با در نظر گرفتن کیفیت و سرعت بالاتر هستند. چه راهی می تواند برای دست یافتن به این مهم از ثبت یک شخصیت حقوقی موثر تر باشد.

ثبت شرکت و یا موسسه غیر تجاری نه تنها اعتبار و شخصیت لازم حقوقی را به شما خواهد داد بلکه اینده شغلی و سود فراوانی را نیز برای شما نوید می دهد. ثبت شرکت مزایای فراوانی دارد که متخصصین و تحصیلکرده های شهر دماوند به خوبی بر این مهم واقف شده اند.

 از مهم ترین مزایای ثبت شرکت در دماوند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • انجام کار بصورت تخصصی تر و حرفه ای تر

وقتی کار بصورت حقوقی و در سایه ثبت شرکت و با تکیه بر اعتبار شرکت انجام شود از دیدگاه اجتماعی و مشتری مداری جایگاه ویژه ای خواهد داشت. همه به شما با نگاه دیگری می نگرند و اطمینان داشته باشید در مذاکرات و عقد قرارداد ها موفق تر و بهتر عمل خواهید کرد. 

همچنین ثبت شرکت باعث می شود شما با تکیه بر توانایی خود و سایر همکاران خود کار را سریع تر و حرفه ای تر انجام دهید .

 • امکان عقد قرارداد های دولتی و بزرگ

دولت و شرکت های دولتی و شرکت های بزرگ خصوصی به دنبال شرکت ها و موسساتی هستند تا از خدمات انها برای برون سپاری خدمات خود استفاده نمایند. شرکت های دولتی تنها اشخاصی را اجازه ورود به مناقصات و مزایده های خود می دهند که دارای شخصیت حقوقی باشند. شرکت های خصوصی بزرگ نیز نه تنها فعالیت های خود را با شرکت های دیگر در راستای تعامل و عقد قرارداد انجام می دهند بلکه به هیچ عنوان ریسک برون سپاری فعالیت های خود را به اشخاص حقیق نخواهند کرد.

 • امکان دریافت نمایندگی و شعبات مختلف

اکثر شرکت ها و موسسات بزرگ داخلی و خارجی به دنبال شخصیت های حقوقی هستند که بتوانند نمایندگی ها و شعبات انها را اداره کرده و سود خوبی هم به انها پرداخت می کنند. اداره این شعبات و نمایندگی ها تنها با داشتن شخصیت حقوقی ممکن است.

 • امکان دریافت سود بیشتر

طبیعی است با داشتن شخصیت حقوقی فرصت ها و شرایط بهتری برای داشتن بازار های جدید خواهید داشت. شما چه برای شرکت ها و موسسات دیگر خدمت رسانی کنید و چه اینکه خودتان در قالب شرکت تجاری و یا غیر تجاری بصورت مستقیم با مصرف کنندگان در ارتباط باشید کار را در حجم بیشتر و با وجهه قانونی انجام خواهید داد . این موضوع باعث اطمینان بیشتر مشتریان و جامعه به شما و سود دهی و بیشتر برای شما خواهد شد.

 • انجام کار بصورت گروهی

شرکت ها و موسسات حقوقی مشروز به داشتن شریک می توانند به ثبت برسند. شراکت و انجام کار بصورت گروهی اصل اولیه شرکت ها است . حال وقتی هر فرد با خود تخصص و دانشی را به همراه داشته باشد و هر فرد اعتباری را به شرکت اضافه کند به راحتی می توانید کارها را با کمک و همدلی انجام دهید و سرعت بیشتری به کار تخصصی تر خود بدهید.

ضمن اینکه اصلا نیازی نیست نگران این شراکت باشید. شراکت شما در سایه توافقات قانونی محکم و مطمئنی است که دولت و قانون قویا ان را تنظیم کرده اند.

 • استفاده از تسهیلات بهتر بانکی

بانک ها و موسسات مالی و اعتباری با شرکت ها و موسسات مختلف غیر تجاری خیلی راحت تر تعامل می کنند و تسهیلات برتر و بیشتری به انها با شرایط بهتری پرداخت می کنند. اعتبار شرکت ها باعث این اطمینان در بانک ها می شود.

از دیگر مزایای ثبت شرکت در دماوند می توان موارد زیر را اشاره نمود:

 • حضور در نمایشگاه ها ی داخلی و خارجی
 • امکان حضور و مبادله کالا و اطلاعات با شرکت های خارجی و داخلی
 • امکان انجام کار مشارکتی و موازی
 • امکان بهره مندی از مزایای دولتی و حمایت های دولتی
 • شانس داشتن واردات و صادرات با حجم بیشتر
 • سرمایه و پشتوانه بهتر
 • شراکت در سود و زیان شرکت
 • امکان توسعه شرکت با شعبات و نمایندگی های بیشتر
 • و...

مزایای ثبت شرکت بسیار بیشتر از ان چیزی است که بتوان به نگارش در اورد . شما همشهریان عزیز در صورتیکه خواهان ثبت هر گونه شرکتی هستید می توانید با تمای با موسسه حقوقی ویونا این مهم را به کارشناسان و متخصصین ما واگذار کنید تا با توان و تخصص و شناخت ریزه کاری های ثبت شرکت ، بهترین شرکت را برای شما ثبت کنیم.