ثبت شرکت در شهر قدس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 1)

یکی از خوش اب و هوا ترین شهر های استان تهران بدون شک شهر قدس مرکز شهرستان قدس می باشد که به دلیل بهره مندی از معادن، مزارع، باغ ها و مجتمع های صنعتی فراوان دارای ارزش زیادی برای تهران و همچنین ایران بوده و همین موضوع همواره بر جمعیت مهاجر در این شهرستان افزوده است.

اگر شما هم از جمله اهلی شهر قدس هستید و دارای دانش و تخصص خاصی هستید می توانید به راحتی از موقعیت خود استفاده کرده و شرکتی در زمینه دانش و تخصص خود به ثبت برسانید  و فعالیت خود را گسترش دهید.

حتما می پرسد که چرا باید شرکت ثبت کنید؟

طبیعی است، ثبت شرکت و یا موسسه غیر تجاری  پلی است به سمت ارزو های بلند و سود و اعتباری که بدون داشتن ان نمی توانید به انچه همواره در نظر داشته اید برسید.

ثبت شرکت در شهر قدس به دلیل دسترسی بسیار مناسبی که به اکثر نقاط ایران به دلیل قرار گرفتن در مجاورت بزرگراه فتح دارد می تواند به شما این امکان را بدهد تا  بتوانید به سادگی با تمامی شهر ها و استان های ایران تبادل تجاری داشته باشید و خیلی زود خود را به موقعیت و شرایط اقتصادی و اجتماعی بالایی برسانید.

شرکت های تجاری  و موسسات غیر تجاری به افراد شخصیت حقوقی می دهند. این شخصیت حقوقی مورد نظر و قبول همه انواع نهاد ها و سازمان های دولتی و خصوصی داخلی و خارجی هستند و برای سپردن امورات مختلف همواره به دنبال اشخاص حقوقی هستند. شخصیت های حقوقی به دلیل اینکه در یک نهاد رسمی به ثبت رسیده و پشتوانه قانونی دارند و سایر شرکت ها و موسات به راحتی در صورت عدم انجام تعهداتشان می توانند حقوق از دست رفته خود را از انها مطالبه نمایند طبیعی است که تنها شخصیت های مورد نظر این شرکت ها و نهاد ها باشند.

از طرفی هم قرار گرفتن در سمت مدیریت و مذاکره با مشتریان و بازار هدف به مراتب به شما اعتماد به نفس و قدرت بیشتری برای مذاکرات خواهد داد. مشتریان نیز وقتی طرف مقابل خود را از وجهه و اعتبار بیشتری ببینند تردید کمتری برای انتخاب این شخصیت برای خرید محصولات و خدمات انها خواهند داشت.

دنیا به سمت تخصص پیش می رود و افراد دارای مهارت و تخصص با مشارکت یکدیگر می توانند این تخصص ها را توسعه دهند. شرکت ساختاری دارد که به شما این امکان را می دهد که بدون نگرانی از شراکت و همکاری با دیگران و در حوزه های مشخص شده با افراد دیگر همکاری و مشارکت نموده و با تقسیم کار ها در بین خود و همچنین تکمیل تخصص خود با تخصص همکاران و شرکا مجموعه بزرگتری از فعالیت ها را انجام دهید و پروژه های بزرگتر و سنگین تری را اختیار کنید وبه راحتی عهده دار انها باشید. ضمن اینکه قبول این نوع فعالیت ها خواه نا خواه سود بسیار بیشتری هم برای شما به همراه  خواهد داشت.

دلیل دیگری که شما باید برای ثبت شرکت بدانید امکانات و تجهیزات شرکتی و توانایی بالاتر در قالب شرکت است. معمولا شرکت ها با کمی فعالیت نیاز های خود را مرتفع می کنند و تمامی امکاناتی که می خواهند را با سرمایه ای که به دست می اورند تهیه می کنند.  این امکانات و تجهیزات اغلب به تنهایی و به صورت حقیقی نمی توانند تهیه شوند و اگر هم تهیه شوند امکان استفاده از همه انها معمولا نیست.

ضمن اینکه برخی از فعالیت ها را تنها می توان با داشتن شخصیت حقوقی انجام داد. مثلا شما به هیچ عنوان نمی توانید بدون دریافت مجوز اقدام به راه اندازی یک آژانس هواپیمایی و یا گردشگری بکنید و پیش نیاز این مجوز که باید از سازمان هواپیمایی و یا سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تهیه شود داشتن شخصیت حقوقی است. یعنی تا شما شخصیت حقوقی خود را به دست نیاورید نمی توانید اینگونه فعالیت ها را راه اندازی نمایید.

شما در قالب شخصیت حقوقی به راحتی می توانید در نمایشگاه ها و بازارهای بین المللی و داخلی حضور پیدا کنید، از تسهیلات بانکی و قرض الحسنه ای با سود کمتری و بهتری برخوردار شوید، رقابت خیلی قوی تر با رقبا داشته باشید، سود و سرمایه خود را خیلی راحت تر می توانید افزایش دهید، خیلی ساده تر می توانید با شرکت ها و ارگان های دولتی کار کنید و همچنین تنها راهی است که شما می توانید اقدام به دریافت نمایندگی و یا شعبه از شرکت ها و برند های داخلی و خارجی بکنید.

همچنین برند های تجاری موفق تنها با قالب شرکتی و حقوقی خود به این شهرت دست یافته اند. اگر به خوبی به اطرافتان نگاه کنید شاید هیچ برند و یا علامت تجاری پیدا نکنید که با شخصیت حقیقی به اعتبار و شهرت رسیده باشد.

هر چه فکر کنید نهایتا نتیجه همین خواهد بود . تنها با شخصیت حقوقی اینده خوب و عالی در انتظار شما خواهد بود.

برای ثبت شرکت و موسسه غیر تجاری در شهر قدس بهتر است از مشاوره موسسه حقوقی ویونا بهره بگیرید. فاصله این شهر با مرکز تهران و رفت و امد تنها یک مسئله است و شناخت و تسلط به قوانین و مقررات حقوقی موضوع دیگری است که برای ثبت شرکت به ان نیاز دارید . این در حالی است که متخصصین ما در موسسه ویونا شما را به راحتی به هدف خود که ثبت شرکت در شهر قدس است خواهند رساند.