ثبت شرکت در قم

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 2)

استان قم یکی از مرکزی ترین استان های ایران است که به دلیل موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد از نظر صنعتی و تجاری برای ایران حائز اهمیت فراوان است. این استان در مسیر مواصلاتی شرق و غرب و شمال و جنوب قرار داد و به همین دلیل شرکت ها و صنایع موجود در این استان دسترسی بسیار خوبی به همه استان های ایران دارند. استان قم همچنین به دلیل بهره مندی از یکی از مهم ترین مناطق آزاد تجاری ایران یعنی منطقه آزاد سلفچگان اهمیت خود را در اقتصاد ایران بیش از پیش به رخ کشیده است.

ثبت شرکت و یا یک موسسه غیر تجاری در حوزه های تخصصی می تواند در این استان به راحتی بر شرایط اقتصادی و مالی افراد تاثیر مثبتی بگذارد. فرصت های زیادی که در این استان برای ورود به تجارت و اقتصاد کشور نهفته است تنها با داشتن یک شخصیت حقوقی می تواند رخ نشان داده و نتایج و بهره های فراوان را به موسسین خود ارزانی دارد.

از این رو در دنیای سرشار از سرعت و تکنولوژی این روزها به جرات می توان گفت نداشتن شخصیت حقوقی برای افراد و تخصص های مختلف یک نقطه ضعف اساسی به حساب می اید. نقطه ضعفی که هر روز پر رنگ تر می شود و شرایط را برای رقابت و ورود به عرصه های مختلف برای افراد حقیق دشوار تر می کند.

در واقع بسیاری از ارگان ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی دیگر کمتر زیر بار پذیرش ریسک و مسئولیت سپردن فعالیت های خود به افراد عادی و حقیقی می شوند. انها اغلب شرکت ها و موسسات غیر تجاری را انتخاب می کنند و تمایل دارند کار و نیاز خود را با بیمه و اعتبار لازم انجام دهند.

چرا باید شرکت ثبت کنیم؟

همانگونه که اشاره شد داشتن شرکت باعث می شود که فرصت های زیادی را به دلیل تمایل شرکت های دولتی و غیر دولتی برای کار با موسسات غیر تجاری و شرکت ها به دست بیاورید. در ایین نامه ها و قوانین اغلب این شرکت ها اینگونه تعیین شده که فعالیت های تخصصی باید برون سپاری شود و این برون سپاری باید به شرکت های و شخصیت های دارای اعتبار واگذار شود.

در این بند از قوانین شرکت ها به دو دلیل برای ثبت شرکت فقط اشاره شده است. اول برون سپاری فعالیت های تخصصی و دوم انجام این برون سپاری به شرکت ها و موسسات قانونی. در نتیجه این خود بهترین فرصت است که از تخصص و علم خود برای ورود به این حجم گسترده بازار کار استفاده کنید.

در شرایطی هم می تواند گفت شرکت ها اعتباری دارند که می توانند حتی مشتریان بازار ازاد را هم راحت تر جذب نمایند. عمدتا خرید های بی واسطه و حجیم شرکت ها و تولید انبوه و خدمات گسترده انها باعث می شود که هزینه های تمام شده برای این شرکت ها به مراتب کمتر از افراد حقیقی باشد که این موضوع باعث می شود  قیمت این شرکت ها و موسسات هم از افراد حقیقی کمتر بوده و ضمنا به دلیل فعالیت گروهی و تخصصی در این شرکتها کیفیت و کمیت کار هم با ارتقا نسبی بالاتری برخوردار باشد.

حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی نیز فرصت های زیادی را تنها برای شرکت ها و موسسات حقوقی به همراه دارد. شناخت این فرصت ها و مذاکره با شرکت های داخلی و خارجی در سایه یک شخصیت حقوقی  مشخصا تاثیر فوق العاده ای در مثبت شدن روند مذاکرات شما خواهد داشت. شما در این مذاکرات هم سرمایه لازم را اغلب خواهید داشت و هم قدرت اجرایی و مهم تر از همه اعتبار لازم را خواهید داشت. به همین دلیل به سادگی می توانید از فرصت های موجود در نمایشگاه ها و حتی فرصت های موجود در مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه اقتصادی هم بهره ببرید

تسهیلات بانکی به شرکت ها بیشتر است،  مسئولیت کار در شرکت ها به دلیل تقسیم این مسئولیت ها در بین شرکا کمتر است ، فعالیت شرکت منحصر به یک موضوع خاص نمی شود، کار بصورت مشارکتی و با تعیین حدود اختیارات هر فرد انجام می شود، قرارداد فی مابین شرکت ها با شرکت های دیگر معتبر تر است، امکان افزایش سرمایه در شرکت ها راحت تر است ، توان رقابتی شرکت ها به دلیل بهره مندی از تعداد خیلی بیشتر متخصصین در سطح فعالیت شرکت بیشتر است، شرکت ها راحت تر می توانند اقدام به دریافت نمایندگی و یا ثبت شعبه شرکت های خارجی و معتبر داخلی را داشته باشند و صدها دلیل دیگر که هر کدام اهمیت ثبت شرکت در قم را اثبات می کند.

نگران موضوع ثبت شرکت خود  هم نباشید. خوشبختانه به دلیل  تخصصی بودن ثبت هر گونه شرکت و در موضوعات مختلف موسسه حقوقی ویونا با بهره گیری از شناخته شده ترین و زبده ترین کارشناسان و متخصصین داخلی موضوع ثبت انواع شرکت در موضوعات و تخصص های مختلف و در شهر های و شهرستان های مختلف را به راحتی و تنها با داشتن یک وکالتنامه از مشتریان خود به سرانجام مطلوب مشتری می رساند.

رزومه و پشتوانه کاری ما را می توانید از مشتریان ما جویا شوید. البته این بدین معنا نیست که حتما باید شرکت را موسسات حقوقی به ثبت برسانند ولی پیشنهاد خود اداره ثبت شرکت ها هم استفاده از متخصصین ثبت شرکت است و ان هم به دلیل اشتباهات و مشکلاتی است که همه علاقمندان به ورود دنیای تجاری حقوقی با ان مواجه هستند و اغلب این موضوع باعث بالا رفتن هزینه های انها می شود.