ثبت شرکت در ورامین

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.83 (تعداد رای 3)

احتمالا اگر شما هم در شهرستان ورامین زندگی می کنید بارها با خود اندیشیده اید که برای ثبت شرکت در ورامین و داشتن شخصیت حقوقی چه باید کرد و ایا واقعا نیاز است که فعالیت و کسب و کار و یا تخصص خود را در قالب شرکت انجام دهید؟

در این که برای داشتن فعالیت قانونی و حقوقی و همچنین برای داشتن رقابت موثر تر و سالم تر نیاز به ثبت شرکت و یا موسسه غیر تجاری دارید شکی نیست. ثبت شرکت شخصیت کاری شما را متحول خواهد کرد. شما گام در مسیری خواهید گذاشت که خواه نا خواه باعث پیشرفت و توسعه فعالیت شما خواهد شد، به شما اعتبار بسیار زیادی خواهد داد و اینده شغلی شما را تا حدود زیادی تضمین خواهد کرد.

امروزه اغلب شرکت های دولتی و غیر دولتی به دنبال شخصیت های حقوقی و قانونی هستند و تنها با انها حاضر به انجام کار و معامله هستند. همین موضوع باعث به وجود امدن فرصت های  زیادی برای علاقمندان به ثبت شرکت شده است. در واقع شرکت ها و دولت با برون سپاری قسمت زیادی از فعالیت های خود این بازار را به وجود اورده اند و چه کسی بهتر از یک شخصیت حقوقی و قانونی و معتبر که این فعالیت را عهده دار باشد.

چنین موضوعی نه تنها درست کسب و کار های کوچک را از بسیاری از فعالیت ها کوتاه کرده است و بازار انها را محدود ساخته بلکه فرصتی را برای متخصصین و تحصیل کردگان رشته های مختلف فراهم نموده تا بتوانند با ورود به شرایط خواسته شده سهمی در این بازار ها داشته باشند و سود زیادی هم به دست بیاورند.

بخصوص در شهری مانند ورامین که در مجاروت تهران و با فرصت های زیادی قرار دارد ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری شانس موفقیت بیشتری دارد.

چه اشخاص می توانند در ورامین شرکت ثبت کنند؟

هیچ تفاوتی ندارد. هر فرد تنها با تکیه بر دانش و تخصص خود می تواند به راحتی در ورامین شرکت خود را ثبت نماید. حتی افراد با سن کمتر از 23 سال هم می توانند در ثبت شرکت مشارکت داشته باشند و تنها در امور مدیریت تا زمان رسیدن به سن تعیین شده معاف هستند.  تنها موضوعی که باید رعایت شود انتخاب مدیران و اعضا هیئت مدیره شرکت می باشد که باید با دقت انتخاب شوند و دارای شرایط خاصی باشند.

چگونه باید شرکت خود را در ورامین به ثبت برسانید؟

پس  از اینکه فرصت ها و موقعیت های لازم را سنجیدید و شناخت کافی برای موضوع ثبت شرکت خود به دست اوردید باید ابتدا استعلام نمایید که ایا برای موضوع مورد نظرتان نیاز به مجوز دارید یا خیر. این موضوع را می توانید با مشاروان موسسه حقوقی ویونا در میان بگذارید.  

سپس باید خودتان و یا وکیل مورد انتخابتان مدارک مورد نظر را تهیه و شرکت را ابتدا در سایت اداره ثبت شرکت ها ثبت نام و پس از بررسی و توافق کارشناسان با حضور در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسانید.

اصلا نیازی نیست خودتان این کار پر زحمت را انجام دهید. توصیه می شود برای این کار از مشاوران و متخصصین موسسه حقوقی ویونا استفاده کنید. سال ها تجربه و رزومه موفق ما کافی است تا شما تنها انتخاب خود را موسسه حقوقی ویونا بدانید.

ما تنها با دریافت یک وکالتنامه شرکت شما را در ورامین به ثبت خواهیم رساند.