ثبت شرکت در کرمانشاه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 1)

کردهای غیور ایرانی را می‌توان در شهر کرمانشاه یافت. مردم کرمانشاه به دلاوری غیرت مهمان‌نوازی مهربانی و عطوفت و زیبایی ظاهری شناس هستند . البته این بخشی از ویژگی‌های کرد های ایران به‌حساب می‌آید . چهره اصیل آریایی و ایرانی در میان مردم کرمانشاه و کردها همچنان باقی است. اما این مردم در کنار شهر و استان زیبایشان کامل‌تر می‌شوند. استان کرمانشاه نهمین استان پرجمعیت ایران یکی از زیباترین و خوش آب‌وهوا ترین استان‌های ایران به شمار می‌رود. مرکز استان کرمانشاه شهرستان کرمانشاه است و دیگر شهرستان‌های این استان بدین شرح است: اسلام‌آباد غرب ، پاوه ، ثلاث باباجانی ، جوانرود، دالاهو ، روانسر ، سرپل ذهاب ، سنقر ، صحنه ، قصر شیرین ، کنگاور ، گیلانغرب، هرسین .

کرمانشاه را مرکز کشاورزی ایران می‌خوانند . و مهم‌ترین و عمده‌ترین بخش تأمین محصولات کشاورزی کشور توسط کرمانشاه صورت می‌گیرید. و به همین سبب بیشترین درآمد اقتصادی از راه کشاورزی را به خود اختصاص داده است. محصولات کشاورزی و صنایع تولیدی کرمانشاه در عرصه صادرات نیز دخیل هستند . از دیگر محصولات کرمانشاه می‌توان به تولید مصالح ساختمان و صنایع‌دستی آن اشاره نمود. صنایع‌دستی کرمانشاه گلیم، گیوه، جاجیم، موج، انواع آلات موسیقی(دف، تنبور، تار، دیوان و سه‌تار) و چرم هستند. کرمانشاه از شهرهای مرزی ایران با عراق محسوب می‌شود به همین کنسولگری عراق در این شهر مستقر است.

روز کرمانشاه ! در تقویم ایران یک روز را به کرمانشاه اختصاص داده‌اند . معاون گردشگری کرمانشاه با ارائه پیشنهادی مبنی بر نام‌گذاری سال روز عملیات مرصاد جنگ تحمیلی یعنی 5 مردادماه به‌روز ملی "کرمانشاه گهواره تمدن" به مجلس شورا اسلامی سبب شد تا این پیشنهاد تصویب شود و رسماً در تقویم ایران 5 مردادماه را روز کرمانشاه نام‌گذاری کنند.

صنعت در کرمانشاه : همان‌گونه که گفتیم مرکز صنعت کشاورزی کشور کرمانشاه محسوب می‌شود. اما در کنار کشاورزی دو شهرک صنعتی در حوزه استحفاظی کرمانشاه وجود دارد که فعالیت چشم‌گیری در تولید و صنعت را به خود اختصاص داده است . نیروی کار ارزان و پرتوان در این شهر از عوامل مهم در ترغیب رشد فعالیت صنعتی کرمانشاه به شمار می‌آید . اما در کنار این‌ها برجسته‌ترین فعالیت صنعتی در کرمانشاه وجود شرکت پالایش نفت کرمانشاه در این منطقه است. با توجه به وجود معادن نفتی در غرب کشور طرح تأسیس این پالایشگاه به تصویب رسید و امروزه نقش بسزایی در پالایش نفت کشور دارد.

با این توصیف کرمانشاه از حیث سرمایه‌گذاری هیچ نقطه شکی را باقی نمی‌گذارد. بهترین راه سرمایه‌گذاری در این شهر ثبت شرکت است. اگر شما ساکن کرمانشاه هستید و یا نه ساکن دیگر شهرها هستید و بامطالعه این مطالب تمایل به ثبت شرکت در کرمانشاه رادارید مشاوران "ثبت شرکت ویونا" در خدمت شما هستند. شما برای دستیابی به اطلاعات جامع و کامل به مشاوران رجوع کنید اما می‌توانید چهارچوب اولیه را در ادامه این مطلب بخوانید.

شرکت چیست و ثبت آنچه فوایدی دارد؟

برای شروع می‌خواهید شمارا با مفهوم شرکت در عرصه اداری و تجاری آشنا کنیم. هر واژه‌ای با توجه به موقعیتی که از آن استفاده می‌شود معنای خاص و کاربردی آن موقعیت را به خود می‌گیرید.به همین ترتیب وقتی از واژه شرکت در عرصه اداری و تجارتی یاد می‌کنیم معنای کاربردی آن را مدنظر داریم . منظور از شرکت در اینجا به معنای تجمیع حداقل دو نفر و تهیه یک سرمایه اولیه جهت فعالیت تجاری و رسیدن به مقصود که همان درآمدزایی است.  

اما ثبت شرکت ، جهت برقراری نظم و رعایت قانون در کشور هر فعالیت تجاری و یا غیرتجاری سازمان‌دهی شده باید در یک اداره تحت عنوان اداره ثبت شرکت ، ثبت گردد همچنین ثبت شرکت اختیارات و امتیازاتی زیادی را برای اعضا به همراه دارد.

به‌طورکلی ثبت شرکت از طرق متعدد و متفاوتی صورت می‌گیرید از دوندگی‌های اداری و پیچیدگی‌های تهیه و تنظیم مدارک تا ثبت آن توسط اینترنت. در تمامی این راه‌ها شما می‌توانید جهت سهولت و اطمینان از روندی که انجام می‌دهید از مشاوره و تجربه‌های متخصصان این زمینه بهره‌مند شوید. جمعی از بهترین‌ها در "ثبت شرکت ویونا" برای ارائه خدمات به شما حاضرشده‌اند.

ثبت شرکت در کرمانشاه

اگر تمایل به ثبت شرکت در کرمانشاه را دارید در ابتدا باید بدانید مراحل ثبت شرکت با توجه به نوع آن مختص به خود آن‌گونه است. دقت کنید این مراحل در میان انواع ثبت شرکت‌ها ممکن است مشترکاتی داشته باشد اما آنچه وجه تمایز آن‌ها به شما می‌رود تفاوت‌های سلسله مراحل ثبتشان است.

اگر بدون پیش‌زمینه خاص و یا برنامه‌ریزی پیشین می‌خواهید به ثبت شرکت در کرمانشاه نائل شوید در میان انواع شرکت‌هایی که در کرمانشاه می‌توانید به ثبت برسانید ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت سهامی عام و شرکت سهامی عام عمده‌ترین و مفیدترین گزینه‌های شما می‌توانید باشند.

ثبت شرکت سهامی عام در کرمانشاه

شرکت سهامی عام به شرکتی گفته می‌شود که بخشی از سهام (سرمایه) اولیه آن توسط مردم تأمین می‌شود. و شرکا نمی‌توانند سرخود تصمیمی برای شرکت و روند فعالیت آن بگیرند.

اگر تمایل دارید که از طریق ثبت شرکت وارد بازار بروس و اوراق بهادار شوید گزینه ثبت شرکت سهامی عام را انتخاب کنید . جهت ثبت شرکت سهامی عام در کرمانشاه شما باید شرکای خود را تعیین کنید حیطه فعالیت را مشخص کرده و سرمایه اولیه که توسط شما باید تأمین شود (حداقل 20 درصد از سهام کل) را تهیه کنید و در یک حساب بانکی قرار دهید . سپس اظهارنامه‌ای تحت عنوان اظهارنامه تأسیس شرکت را تنظیم و امضا کنید و برای مرحله بعد به تنظیم اعلامیه پذیره‌نویسی بپردازید. طی این اعلامیه شما متعهد می‌شود که سهام شرکت را به سهام‌داران آن پرداخت کنید و از مردم جهت خرید سهام شرکت دعوت به عمل‌آورید . در مرحله بعد سرمایه اولیه لازم را تأمین می‌کنید و سهام شرکت را به سهام‌داران آن تخصیص می‌دهید. اکنون شما جهت ثبت شرکت سهامی عام آماده‌اید.

کلیه مراحل ثبت شرکت سهامی عام به‌طور خلاصه در بالا آورده شد لازم به ذکر است برای دستیابی به اطلاعات تکمیلی و راهنمایی‌های لازم جهت شروع این راه  از "ثبت شرکت ویونا" استفاده کنید .

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه

شرکت سهامی خاص برخلاف سهامی عام به شرکتی اطلاق می‌شود که تأمین تمام و کمال سرمایه اولیه آن توسط شرکا صورت می‌گیرد و هیچ عضو خارجی از شرکت در سهام آن شریک نیست. حیطه اختیارات شرکت نیز در میان اعضای آن تقسیم می‌شود و برای تغییر روند در مقایسه با سهام عام سهولت بیشتری دارد.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه مترصد شرایط و مراحلی است که به‌اختصار به آن‌ها می‌پردازیم . حضور حداقل 3 نفر برای شروع از شرایط به شمار می‌آید . هر 3 نفر اعضای تشکیل‌دهنده باید به 18 سال تمام رسیده باشند و هیچ‌کدام از اعضای شرکت نباید سو پیشینه کیفری داشته باشند . هیئت‌مدیره شرکت و اعضا باید حداقل 1 سهم از سهامی شرکت را دارا باشند . همچنین سرمایه اولیه لازم برای شروع فعالیت باید از مرز حداقلی یک‌میلیون ریال بالاتر باشد .

اما مراحلی که برای ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه باید طی کنید . شما می‌توانید جهت ثبت شرکت سهامی خاص با کارشناسان امور ثبتی شرکت‌های سهامی خاص "ثبت شرکت ویونا "  تماس بگیرد و در صورت لزوم وقت حضوری تعیین کنید . سپس به همراه مدارک لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه نزد کارشناس مربوطه رفته قراردادی را جهت محول کردن فرایند ثبت شرکت با کارشناس منعقد کنید و کارشناس روند لازم را انجام دهد و در پایان جهت تائید ثبت شرکت حاضر شوید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرمانشاه

شرکت‌هایی تحت عنوان شرکت با مسئولیت محدود به دسته‌ای اطلاق می‌شود که حداقل 2 نفر جهت  فعالیت تجاری و عموماً بدون تجربه قبلی از ثبت شرکت برای ثبت شرکت اقدام می‌کنند. سرمایه اولیه توسط اعضای این شرکت تأمین می‌شود و حیطه مسئولیت‌های و اختیارات هر کس به میزان سرمایه اوست . شرایط ثبت این شرکت به نسبت دو شرکت قبل راحت‌تر است به همین سبب پله شروع خوبی برای تازه‌واردان به عرصه تجارت محسوب می‌شود.

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرمانشاه بدین شرح است : حداقل یکی از اعضا باید به سن قانونی یعنی 18 سال تمام رسیده باشد . حداقل 2 عضو از شرکت بدون محدودیت میزان باید سهام‌دار شرکت محسوب شوند و مرز حداقلی سرمایه نیز همانند شرکت سهامی خاص یک‌میلیون ریال در نظر گرفته‌شده است.

شما جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرمانشاه باید سلسه‌مراتبی که در ادامه می‌آید را پشت سر بگذارید . تهیه و تنظیم مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت‌نام در سایت ثبت‌نام شرکت‌ها . مرحله بعدی انتخاب نام شرکت است شما لیستی از نام‌های مدنظرتان را به ترتیب اولویت تنظیم می‌کنید و جهت تائید و عدم ثبت قبلی نام در سامانه ثبت شرکت‌ها ارسال می‌کنید . سپس از تائید و انتخاب نام فرم‌های موجود در مدارک لازم را تکمیل و امضا نموده و جهت ارسال آن‌ها به همراه دیگر مدارک به اداره ثبت شرکت‌ها اقدام می‌کنید . لازم به ذکر است از واریز وجوه حق الثبت و حق الدرج غافل نشوید.

تا به اینجا شما با سه نوع شرکت و خلاصه‌ای از شرایط و مراحل ثبت آن‌ها آشنا شدید . با این پیش‌زمینه می‌توانید حیطه فعالیت خود را انتخاب کنید و جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با "ثبت شرکت ویونا" تماس برقرار کنید .