ثبت شرکت ویونا وکیل شما در ثبت شرکت

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.63 (تعداد رای 4)

بدون تردید راه اندازی یک کسب و کار بصورت کاملا قانونی یعنی با ثبت شرکت از مهم ترین گام های کسب موفقیت بسیاری از افراد می باشد. افرادی حقیقی و حقوقی که در شخصیت حقوقی جدید شکل می گیرند می توانند با استفاده از اعتبار و وجهه ای که پیدا می کنند اهداف و برنامه های خود را خیلی بهتر دنبال کنند و قاعدتا در سایه همین اعتبار سود و آورده بیشتری را هم به دست بیاورند.

ثبت شرکت و یا ثبت موسسه غیر تجاری در هر کشور قانون و شرایط خاص خود را دارد. در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران قانون تجارت تعیین کننده مسیر و سیاست های شخصیت های حقوقی و موسسات مختلف است. طبیعتا حتی برای ورود به عرصه های بین المللی با نام و اعتبار حقوقی و یا ثبت شرکت در هر یک از کشورهای دنیا نیازمند آن است که قانون تجارت آن کشور را به خوبی مطالعه کرده باشید و اگر نگوییم بر همه بند های این قانون باید کاملا مسلط باشید باید بتوانید به این قوانین رجوع کنید.

شرکت های معتبر در ایران

در ایران هم شخصیت های حقوقی بسته به نوع موضوع شرکت و یا بسته به اعتبار و شرکا شرکت در چند قالب قانونی می توانند ثبت شود. بصورت کلی قانون تجارت ایران 7 دسته شرکت تجاری و 1 موسسه غیر تجاری را به شرح زیر در قانون تعیین نموده است:

 • شرکت های سهامی ( سهامی عام و سهامی خاص )
 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت تضامنی
 • شرکت نسبی
 • شرکت تعاونی
 • شرکت مختلط سهامی
 • شرکت مختلط غیر سهامی
 • و نهایتا موسسه غیر تجاری

البته موسسات غیر تجاری جزئی از شرکت های تجاری محسوب نمی شوند و باید فعالیت های غیر تجاری در این قالب ثبت شوند.

طبیعتا هر یک از این شرکت ها تجاری و یا موسسه غیر تجاری بر اساس یک سلسله قوانین و مقررات تفاوت هایی با هم دارند. هر یک از این شرکت ها نه تنها مطابق با قوانین و سیاست های تجاری ایران در ایران باید به ثبت برسند بلکه هر یک آئین نامه ها و دستورالعمل های خاص خود را هم دارند.

ضمن اینکه اگر موضوعات دیگر و تبدیل شرکت به شرکت هلدینگ و یا شرکت های دانش بنیان و ... را هم به آنها اضافه کنیم دامنه شناخت این قوانین بسیار بیشتر خواهد شد.

در کنار این قوانین شناخت قوانین مالیاتی ، دارایی، ارزش افزوده، محاسبات حقوقی و بسیاری از دانش های دیگر باعث شده تا تردید و ترس از ثبت شرکت بیشتر شود.

فرآیند ثبت شرکت

قاعدتا چنین ساختار حقوقی با این همه آئین نامه و ساختار پیچیده می تواند هر فرد و یا گروه افرادی که قصد دارند از این اعتبار حقوقی استفاده نمایند را دچار تردید و واهمه می کند. اما وقتی به اطراف خودتان نگاه می کنید می بینید که عمده افراد موفق را صاحبین شرکت ها و موسساتی تشکیل داده اند که یک بار برای همیشه صابون این فرآیند ها را به تن مالیده اند و یا با استفاده از تخصص افراد متخصص این ترس و واهمه را مدیریت کرده اند.

ثبت شرکت چه در ایران و چه در خارج از ایران ، چه بصورت داخلی و چه بصورت بین المللی به دو روش عمده می تواند انجام شود.

 • ثبت شرکت توسط خود افراد

ثبت شرکت بخصوص امروزه که سامانه های اینترنتی هم آمده شاید خیلی از دور کار پیچیده و دشواری به نظر نرسد . هر فرد در هر جایگاه می تواند مشروط به داشتن حداقل های لازم اقدام به شراکت و ثبت شرکت بکند ولی بدون شناخت قوانین تجاری و بدون رعایت کردن تمامی بند های آئین نامه های حقوقی و مالیاتی این مهم امکان پذیر نخواهد بود و یا اگر باشد با تردید و شک زیاد و احتمالا نقیصه هایی انجام خواهد شد.

 • ثبت شرکت توسط موسسات حقوقی

ثبت شرکت توسط موسسات حقوقی تنها در ایران اتفاق نمی افتد که بخواهیم بگوییم این موضوع جنبه تبلیغاتی دارد. در بسیاری از کشورهای دنیا حتی به خود افراد حقیق اجازه نمی دهند که بصورت یک جانبه و بدون داشتن مشاور حقوقی و یا وکیل حقوقی اقدام به ثبت شرکت بکنند. حتی شرکت هایی که در این کشور ها فعال هستند باید الزاما مشاور و یا وکیل حقوقی داشته باشند زیرا در این کشور ها به خوبی درک شده است که اشتباهات به ظاهر ساده در روال قانونی ثبت یک شرکت و یا انجام فعالیت های یک شرکت می تواند تبعات زیادی برای آن شرکت به همراه داشته باشد.

مشاور حقوقی با داشتن تحصیلات مرتبط و دانش و تخصص خاص مسائل حقوقی به خوبی بند به بند قوانین و آئین نامه ها را می داند و می تواند بهترین تصمیم را در انتخاب هر یک از لایحه ها داشته باشد و از این حیث شرکت را از گزند اشتباهات قانونی و حقوقی زیادی که اتفاق می افتد در امان بگذارد.

اشتباهات قانونی می تواند باعث شود تا شرکت نتواند در برخی از فعالیت ها ورود کند، بعضا دچار جریمه شود، نیاز به انجام دوباره کاری ها و یا امور مالیاتی و دارایی زیاد داشته باشد و ده ها اتفاق دیگر .

اما مشکلات حقوقی می توتان باعث تعطیلی شرکت، انحلال شرکت، ضبط دارایی های شرکت، زندان ، پرداخت دیون بصورت ناعادلانه توسط شرکا و ... شود.

این درحالی است که صرف هزینه نه چندان زیاد و انتخاب یک موسسه حقوقی معتبر برای ثبت شرکت مانند موسسه حقوقی ویونا که وجهه داخلی و بین المللی بسیار بالایی دارد و کاملا در ادارات مرتبط شناخته شده است کار ثبت شرکت را برای شما با ضمانت و بدون استرس و نگرانی انجام دهد.

حتی موسساتی مانند موسسه حقوقی ویونا دارای اعتبار بالایی در تجارت بین الملل هم هستند و با ثبت انواع شرکت ها در بسیاری از کشورهای مختلف در دنیا به خوبی می توانند در هر کشوری با تسلط کامل و بدون نگرانی شرکت شما را ثبت کنند.

چرا باید ثبت شرکت ویونا را برای ثبت شرکت انتخاب کرد؟

خوشبختانه امروزه شرکت های زیادی هستند که موضوع های حقوقی و ثبت شرکت و ثبت موسسات غیر تجاری و کلیه امور حقوقی را برای مردم انجام می دهند. دلیل شکل گیری این موسسات و سفارش خود سازمان ثبت اسناد و املاک از استفاده از تخصص این شرکت ها و موسسات احساس نیازی بود که در این خصوص به شدت می شد.

 قبلا مردم و افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت خودشان مجبور به انجام سلسله کارهایی بودند که خسته کننده و گیج کننده بود، آنها اشتباهاتی را انجام می دادند که آنها را مجبور می کرد تا چندین بار هزینه کنند و در نهایت به دلیل پیچیدگی و دشواری هایی که با آن مواجه می شدند قید ثبت شرکت را می زدند.

اما با ورود شرکت های و موسسات حقوقی و قبول این مسئولیت با هزینه بسیار مناسب خیل زیادی از علاقمندان به ثبت شرکت توانستند از تخصص آنها استفاده کنند و وارد دنیای پر اعتبار و مهم حقوقی شده و از این راه به خواسته های خود خیلی راحت تر و سریع تر برسند.

موسسه حقوقی ویونا یکی از این موسسات حقوقی فعال در ایران و تهران است . این موسسه توسط افرادی کاملا حقوقی پایه گذاری شده که تماما بر خلاف برخی از موسسات نا معتبر از افراد تحصیل کرده در این حوزه هستند. تعهدات و مشتری مداری موسسه حقوقی ویونا همواره زبان زد بوده و بسیاری از مشتریان ما همچنان از خدمات ویژه پس از ثبت شرکت خود از این موسسه استفاده می کنند.

این موسسه به غیر از در اختیار داشتن برترین وکلای حقوقی داخل ایران که به خوبی شناخته شده هستند و در تمامی سازمان های مرتبط دارای شناسنامه و رزومه بسیار قوی ای هستند از گروهی از وکلای بین المللی نیز بهره گرفته است که در طول سال های سال خدمات ثبت شرکت را در تمامی کشورهای دنیا با تسلط و بدون کوچکترین لغزشی انجام داده اند.

بصورت کلی از مهم ترین مزایای ثبت شرکت توسط موسسه حقوقی ویونا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت عمل بسیار بالا در مقایسه با بسیاری از موسسات برای ثبت انواع شرکت
 • داشتن کارشناسان و وکلای خبره حقوقی در تمامی نقاط ایران و جهان
 • انجام کلیه امور ثبت شرکت از زمان تصمیم گیری تا دریافت کد اقتصادی
 • ارائه مشاوره تخصصی توسط برترین تیم های کارشناسی به علاقمندان ثبت شرکت برای انتخاب قالب و موضوع شرکت
 • انجام بسیاری از فعالیت های مورد نیاز برای مشتریان علاقند به ثبت شرکت به نمایندگی از آنها
 • کمک در تعیین نام متناسب با شخصیت سازمانی و حقوقی شرکت و متناسب با علامت تجاری مورد نیاز شرکت
 • انجام کلیه خدمات مشاوره حقوقی به شرکت ها و موسساتی که توسط این شرکت به ثبت رسیده برای مدت مورد توافق
 • انجام کلیه خدمات نام نویسی و تشکلی پرونده دارایی و مالیاتی
 • امکان دریافت مشاوره و طراحی و ثبت انواع برند و علامت تجاری برای شرکت با تخفیف ویژه بصورت داخلی و بین المللی
 • امکان دریافت کارت بازرگانی برای شرکت با تخفیف خاص مشتریان شرکت
 • امکان ثبت بین المللی شرکت
 • امکان ثبت شرکت در هر یک از کشورهای مورد نیاز
 • امکان ثبت شعبه و یا نمایندگی شرکت در هر یک از استان ها، شهرها و یا شهرستان های ایران
 • امکان ثبت شعبه و نمایندگی برای شرکت در هر یک از کشورهای دنیا
 • و ...

موسسه حقوقی بین المللی ویونا مفتخر خواهد بود تا بتواند با ارائه خدمات ویژه و تخصصی خود به کلیه علاقمندان به ثبت شرکت از ابتدایی ترین مراحل ثبت شرکت یعنی مشاوره رایگان اولیه تا به سود رسیدن شرکت در کنار همه شرکت ها باشد. این موسسه با سابقه و رزومه بسیار موفق و در اختیار داشتن وکلای داخلی و بین المللی در بالاترین سطوح کارشناسی آماده عقد قرارداد و ارائه مشاوره تخصصی به علاقمندان ثبت شرکت می باشد.  پس شما هم  می توانید همین امروز با ما تماس بگیرید.