مراحل ثبت شرکت در اسلامشهر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.13 (تعداد رای 4)

به دنبال تقاضای بالای ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری در شهرستان اسلامشهر تهران باید خاطر نشان کنیم که علاقمندان به ثبت شرکت در اسلامشهر باید برای ثبت شرکت خود از شعبه و یا اداره اصلی ثبت شرکت ها واقع در تهران اقدام نمایند. این اداره در بسیاری از شهر ها و شهرستان های ایران شعبه مستقل و نفراتی برای انجام این مهم دارد ولی شهرستان اسلامشهر به دلیل نزدیکی و دسترسی راحتی که به خود شعبه تهران دارد تا امروز هنوز دارای شعبه مشتقلی نشده است.

اما برای ثبت شرکت در اسلامشهر چه باید کرد؟

برای ثبت شرکت در اسلامشهر باید شرایط لازم را داشته باشید. خوشبختانه امروزه اکثر افراد دارای تخصص و یا دانش مرتبط با موضوعی خاص هستند و می توانند با استفاده از دانش و تخصص دیگران به عنوان شریک تجاری مورد نیاز خود کمبود ها را جبران و فعالیت خود را با ثبت شرکت اغاز نموده و یا ادامه دهند.

ثبت شرکت نه تنها در اسلامشهر بلکه در همه نقاط ایران دارای شرایط خاصی نیست و اگر شما محکومیت و مشکل قانونی خاصی نداشته باشید به سادگی می توانید شرکت خود را به ثبت برسانید.

مراحل ثبت شرکت

برای ثبت شرکت همانگونه که گفتیم باید تخصص و دانش خاصی داشته باشید. امروزه در ایران در اغلب رشته ها و تخصص ها به افراد متعهد و دارای اعتبار برای انجام فعالیت های مختلف نیاز است و به همین دلیل به موضوع امکانسنجی فعالیت در رشته شما زیاد نمی پردازیم. چرا که به راحتی می توان به این نتیجه رسید که با داشتن شخصیت حقوقی اعتبار بالای شما امکان به دست اورده فرصت های زیادی را در زمینه فعالیت شما فراهم خواهد کرد.

بهتر است قبل از اینکه تصمیم خود را برای ثبت شرکت نهایی کنید با متخصصین و کارشناسان موسسه حقوقی ویونا تماس بگیرید و از خدمات مشاوره وکلای این موسسه بهره مند شوید. هر اقدام و قدمی در راستای رسیدن به شخصیت حقوقی باید با برنامه و دقت انجام شود.

حتی خود اداره ثبت شرکت ها هم بارهای گفته که برای ثبت شرکت از موسسات حقوقی کمک فکری دریافت کنید و یا این وظیفه را به انها واگذار کنید.

در هر صورت پس از انتخاب وکیل و دادن وکالت نامه به او می توانید اطمینان داشته باشید که همه مسیر ثبت شرکت شما با نظرات شما همراه خواهد بود و شرکت مطابق با سلیقه و خواست شما و البته با رعایت شرایط قانونی و حقوقی حساس و مهم به ثبت خواهد رسید.

انتخاب شریک و تامین سرمایه و انتخاب نام شرکت به عهده خود شما است و این از ابتدایی ترین اقدامات ثبت شرکت است. پس از این مراحل قالب شرکت با توصیه مشاور انتخاب و جلسه مجمع عمومی موسسین برگزار خواهد شد و اسناد تنظیم و تایید همه شرکا دریافت خواهد شد. سپس هیئت مدیره جلسه خود را با مشاوره ما برگزار و وظایف و مسئولیت ها تعیین و صورتجلسه تنظیم خواهد شد.

صورتجلسات محمع عمومی موسسین و هیئت مدیره هر یک در سه نسخه باید تنظیم شود. سپس در سایت اداره ثبت شرکت ها تقاضا ارسال و این تقاضا به همراه مدارک برررسی و نهایتا در صورت تایید باید مدارک اصلی به همراه مدارک شناسایی مدیران و موسسین و بازرسین احتمالی و گواهی سوء پیشینه اعضا و نفرات نامبرده شده برای تشکیل پرونده به اداره ثبت شرکت ها ارسال خواهد شد.

در این مرحله باید هزینه های ثبت شرکت توسط شخص شما پرداخت شود و سپس شناسه ملی به شما داده خواهد شد و موضوع ثبت شرکت در روزنامه رسمی دادگستری و یک روزنامه کثیر الانتشار که خود شما مشخص کرده بودید اگهی می شود.

این کل پروسه ثبت شرکت بود که اگر خود شما انجام دهید ممکن است حدود 3 ماه به طول بیانجامد و اگر موسسه حقوقی ویونا انجام دهد بین 20 تا 30 روز کاری ثبت شرکت به سرانجام خواهد رسید. ضمن اینکه اصولا به دلیل دوباره کاری ها و اشتباهاتی که خود اشخاص انجام می دهند ثبت شرکت هزینه بیشتری بر خلاف تصورات برای انها به دنبال خواهد داشت در حالی که موسسه حقوقی ویونا این کار را به صورت تخصصی و به عنوان وظیفه شرعی و قانونی خود به درستی برای شما با کمترین هزینه انجام خواهد داد.

در نیتجه برای ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری به دلیل  شناخت کم از قوانین و دستورالعمل های ثبت هر نوعی از شرکت ها بهترین انتخاب برای شما موسسه حقوقی ویونا خواهد بود. با ما تماس بگیرید.