• خانه
  • مقاله
  • ویژگی های متمایز ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری

ویژگی های متمایز ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 1)

دنیا  به سرعت باور نکردنی در حال توسعه است. تغییرات پیرامونی زیاد است و درک این همه اتفاق و همراهی با این تغییرات و سرعت واقعا کار دشواری است. همه می خواهند به هر طریق ممکن گوی سبقت را از همدیگر بگیرند.

بنا بر توصیه فعالات اقتصادی و کارشناسان ارشد داخلی و بین المللی تنها یک راه برای مقابله با سرعت رشد و توسعه برخی از کسب و کارها وجود دارد و آن هم چیزی نیست جز ثبت یک شرکت.

ثبت شرکت توان رقابتی افراد را بسیار بالا می برد. به دلیل مشارکتی بودن ثبت شرکت و فعالیتی که در این شرکت ها با پشتوانه و همفکری انجام می شود خیلی ساده تر می توان با این تغییرات و سرعت بازار هماهنگ شد.

اما با توجه به هزینه های مالیاتی بالا، کم بودن مشتریان و نیاز به بازاریابی و تبلیغات زیاد برای یافتن بازار هدف، رقابت بالا برای به دست آوردن محدود مشتریان داخلی و از همه مهم تر هزینه های زیاد واردات مواد اولیه و صادرات کالاهای شرکت به سایر کشورها خیلی از مردم تمایلی به ثبت شرکت در داخل ایران نشان نمی دهند و توان راه اندازی یک شرکت در خارج از ایران را هم ندارند و این باعث نا امیدی آنها شده است.

اما این یک باور اشتباه است. در همین ایران ما تعداد زیادی از مناطق ویژه اقتصادی و مناطق آزاد تجاری وجود دارند که به راحتی هر فرد با هر ایده و توان مالی می تواند در این مناطق شرکتی به نام خود را ساده ترین تشریفات اداری و این هم در همان مکان به ثبت برساند.

ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری محاسن بسیار زیادی دارند که در ایران کمتر مورد توجه مردم و شرکت های خواهان توسعه فردی و اقتصادی قرار گرفته است . مثلا اینکه در مناطق آزاد تجاری رقابت خیلی ساده تر است چرا که بازار هدف این مناطق بازارهای بین المللی است. یعنی نه تنها مشتریان داخلی برای تامین خواسته های شرکت خود، خودشان به این مناطق سر می زنند بلکه ورود و خروج بازرگانان خارجی و انواع شرکت های بین المللی هم به این مناطق بدون نیاز به ویزا و محدودیت امکان پذیر است. در نتیجه با یک بازار بزرگ بین المللی سر و کار دارید و بازاریابی و تبلیغات کمتری نیاز است.

ضمن اینکه در این مناطق نیازی به پرداخت عوارض گمرکی ندارید و تا 20 سال از پرداخت مالیات هم معاف هستید. پس شرکت ها بدون نیاز به نگرانی در خصوص اینکه آیا در آینده شرکت سود دهی دارد یا نه و اینکه همه سود را باید مالیات بدهند و یا اینکه باید برای اجناس وارداتی و صادراتی خود هزینه های زیادی به عنوان عوارض بدهند می توانند به راحتی فعالیت اقتصادی خود را دنبال کنند.

از دیگر مزایای مناطق آزاد اقتصادی این است که ماموران گمرکی کمتر در این مناطق در خصوص واردات و صادرات شرکت ها مداخله می کنند. ضمنا ساختارهای مناطق آزاد تجاری بسیار پیشرفته تر و توسعه یافته تر از شهرک های صنعتی و مناطق اقتصادی داخلی شهر ها است. یعنی به راحتی به انواع راه های ارتباطی، فرودگاه، لنگر گاه ها، جاده های مبادلاتی و تجهیزاتی مانند سرد خانه و انبار و ... دسترسی خواهید داشت. نیروی کار در مناطق آزاد تجاری ارزان است و ده ها و یا صدها مزیت دیگر که بخصوص برای شرکت های تازه تاسیس و در حال توسعه به عنوان یک موهبت و هدیه باید بر شمرده شود.

اما اگر نگران رفت و امد و ثبت شرکت در این مناطق هستید و یا روال قانونی و مقررات حاکم در این مناطق را نمی شناسید، و یا حتی اگر به دنبال کم کردن هزینه های خود برای ثبت شرکت در مناطق آزاد  تجاری و یا مناطق ویژه اقتصادی هستید بهترین راه این است که خدمات خود را به موسسه حقوقی ویونا واگذار کنید.

موسسه حقوقی ویونا با تجربه ده ها ساله در حوزه های حقوقی و ثبت شرکت در انواع شهرها و مناطق ویژه و آزاد تجاری بهترین انتخاب برای شما خواهد بود تا بتوانید شرکت خود را به ساده ترین شکل ممکن در این مناطق به ثبت برسانید.

شما حتی به عنوان مالک یک شرکت و یا سهامدار و شریک یک شرکت می توانید با مشاوره کارشناسان حرفه ای ما به راحتی در مناطق آزاد تجاری شعبه مستقل و یا وابسته  و حتی نمایندگی شرکت خود را راه اندازی کنید و از مزایای بی شمار این مناطق استفاده کنید.

کارشناسان ما در موسسه حقوقی ویونا از برترین کارشناسان حقوقی داخلی هستند که به دلیل اعتبار و وجهه بالایی که دارند و خدمات بسیار موثری که همواره در حوزه های حقوقی و برای صدها شرکت دیگر انجام داده اند به فرآیند ثبت انواع شرکت در این مناطق تسلط و اشراف کامل دارند و در کمترین زمان و بالاترین اعتبار شرکت شما را به ثبت خواهند رساند.

اما یک خبره ویژه هم برای مشتریان خود داریم. موسسه حقوقی ویونا قصد دارد که به مشتریان خود که تنها یک بار از خدمات این موسسه استفاده کنند و یا استفاده کرده اند یک تخفیف 15 درصدی برای سایر خدمات حقوقی خود اعم از ثبت داخلی و بین المللی برند، ثبت اختراع، ثبت مالکیت صنعتی، تنظیم صورتجلسات، ثبت شعبه و یا نمایندگی و ... را ارائه نماید.

برای کسب اطلاع بیشتر و بهره مندی از تخصص و دانش کارشناسان ما در موسسه حقوقی ویونا و همچنین برخورداری از حسن توجه و تخفیفات ویژه ما همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.